Najpiękniejsze polskie torebki z włoskim sznytem - kolekcja Sabrina Pilewicz x Martini


Sabrina Pilewicz to jedyna polska projektantka torebek, tak uwielbiana przez gwiazdy. I nie bez powodu, jej torebki to klasa sama w sobie. Włoski szyk, design, świetne materiały i precyzja wykonania. Każda kolekcja jest inna i zaskakująca.

Tym razem Sabrina Pilewicz zabiera nas w kolejną ekscytująca podróż do Włoch, a konkretnie do Florencji, gdzie zaczęła się jej przygoda z własna marką. To we Florencji projektantka stworzyła swoją pierwszą torebkę i właśnie tam powstała kampania jej najnowszej kolekcji „La Grande Bellezza”.

Kolekcja torebek składa się z czterech modeli zainspirowanych kuframi i torbami podróżnymi w stylu vintage z widocznym włoskim wpływem.

Miniaturowa RIOMAGGIORE #perfumebag to torebka wielkości flakonika perfum, nawiązuje do charakterystycznej architektury miasteczka Riomaggiore.

VERNAZZA #trunkbag jest zdecydowanie bardziej praktycznym modelem, głównie z uwagi na większy rozmiar.

Z kolei LA SPEZIA #businessbag i FORTE DEI MARMI #leisurebag mają charakter toreb weekendowo – biznesowych, które świetnie sprawdzą się podczas podróży. Elementem spajającym całą kolekcję jest zamek cyfrowy kojarzący się z tradycyjną galanterią skórzaną. Jest nie tylko praktyczny ale i piękny...

Ja Sabrinę po prostu lubię i cenię, bo jest świetną młoda dziewczyną, która realizuje swoją największa pasję. I uwielbiam jej torebki... Do tego swoje wyroby produkuje w Polsce, co moim zdaniem jest kolejnym powodem, żeby jej kibicować.

Na prezentacji pojawiła się cała plejada gwiazd, między innymi: Honorata Skarbek, Monika Mrozowska, Agnieszka Jastrzębska, Lukebook, Dawid Woliński, Joanna Moro, Ula Dębska, Izabella Krzan, Dorota Czaja i Dorota Michałowska.

PREMIERA KOLEKCJI SPXMARTINI FOT. JACEK KURNIKOWSKI/AKPA KOLEKCJA LA GRANDE BELLEZZA – KAMPANIA WIZERUNKOWA FOT. SEBASTIAN CVIQ