Najpiękniejsze polskie torebki z włoskim sznytem - kolekcja Sabrina Pilewicz x Martini

1/9/2018

Sabrina Pilewicz to jedyna polska projektantka torebek, tak uwielbiana przez gwiazdy. I nie bez powodu, jej torebki to klasa sama w sobie. Włoski szyk, design, świetne materiały i precyzja wykonania. Każda kolekcja jest inna i zaskakująca.

 

 Tym razem Sabrina Pilewicz zabiera nas w kolejną ekscytująca podróż do Włoch, a konkretnie do Florencji, gdzie zaczęła się jej przygoda z własna marką. To we Florencji projektantka stworzyła swoją pierwszą torebkę i właśnie tam powstała kampania jej najnowszej kolekcji „La Grande Bellezza”.

 

 

 Kolekcja torebek składa się z czterech modeli zainspirowanych kuframi i torbami podróżnymi w stylu vintage z widocznym włoskim wpływem.

 

Miniaturowa RIOMAGGIORE #perfumebag to torebka wielkości flakonika perfum, nawiązuje do charakterystycznej architektury miasteczka Riomaggiore.

VERNAZZA #trunkbag jest zdecydowanie bardziej praktycznym modelem, głównie z uwagi na większy rozmiar.

 

Z kolei LA SPEZIA #businessbag i FORTE DEI MARMI    #leisurebag mają charakter toreb weekendowo – biznesowych, które świetnie sprawdzą się podczas podróży.
Elementem spajającym całą kolekcję jest zamek cyfrowy kojarzący się z tradycyjną galanterią skórzaną. Jest nie tylko praktyczny ale i piękny...

 

 

 Ja Sabrinę po prostu lubię i cenię,  bo jest świetną młoda dziewczyną, która realizuje swoją największa pasję. I uwielbiam jej torebki...
Do tego swoje wyroby produkuje w Polsce, co moim zdaniem jest kolejnym powodem, żeby jej kibicować.

 

 

 

Na prezentacji pojawiła się cała plejada gwiazd, między innymi: Honorata Skarbek, Monika Mrozowska, Agnieszka Jastrzębska, Lukebook, Dawid Woliński, Joanna Moro, Ula Dębska, Izabella Krzan, Dorota Czaja i Dorota Michałowska.

 

PREMIERA KOLEKCJI SPXMARTINI
FOT. JACEK KURNIKOWSKI/AKPA

KOLEKCJA LA GRANDE BELLEZZA – KAMPANIA WIZERUNKOWA
FOT. SEBASTIAN CVIQ

 

Share on Facebook
Please reload