Najnowsza kolekcja duetu Bizuu - wiosna - lato 2018

Duet Bizuu pokazał najnowszą kolekcje na wiosnę - lato 2018. Siostry Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan po raz kolejny zachwyciły kolorem, printami i niebanalnymi krojami.

W tym sezonie dziewczyny postawiły na multikolor. Inspirowały się motywami junglii i egzotycznymi zwierzętami. Nie zabrakło też koloru, który najbardziej kojarzy się z marką czyli różu...

Jest lekko, zwiewnie i ultrakobieco. Bizuu proponuje jedwabie, falbany, koronki i plisy.

Nadchodzący sezon to zdecydowane długości, mini i midi. Pojawiły się tez garnitury i swetry...

W najnowszej kolekcji projektantki stawiają też ciekawe dodatki. Skórzane torby w trzech rozmiarach i niebanalnych kolorach oraz saszetki w geometrycznych kształtach wykończone falbanką.

Dziewczyny dbają o najwyższą jakość. Do swoich projektów używają tkanin sprowadzanych z Włoch i Francji, muślinów, satyny, jedwabi czy delikatnych koronek, ale też wełny, moheru i angory.

Najnowszą kolekcję ubrań uzupełniło obuwie marki Badura x Bizuu, stworzone według autorskiego projektu Bizuu.

Tego wieczoru siostry pokazały też najnowsza kapsułową kolekcję Bizuu x The Rolling Stones, która jest ukłonem w stronę kobiet podkreślających swoją siłę, odwagę i równość płci.

Najnowsza kapsułowa kolekcja zainspirowana została rockowym charakterem zespołu The Rolling Stones, jego niepowtarzalną muzyką, stylem i kultowymi symbolami.

Oprawę muzyczną pokazu zapewnił zespół Audiofeels, wykonujący muzykę w stylu vocal play.

Partnerem wieczoru było Martini.

Gwiazdy uwielbiają Bizuu, zobaczcie czy Wam też coś wpadło w oko....

Fot Filip Okopny - Fashion Images

#bizuu #moda #stylżycia #lifestyle #blog #uroda #wiosnalato #2018 #kobieta #dmbeauty #dorotamichałowska #kolekcja