Natalia Siwiec zaprojektowała kolekcję lakierów do paznokci INDIGO

2/20/2018

 

 

 

 

Już 5 marca 2018 roku do sprzedaży trafi najnowsza kolekcja lakierów do paznokci marki INDIGO, zaprojektowana przez ambasadorkę marki Natalię Siwiec.

 

We Are The Colors by Natalia Swiec” to 15 nowych, wyjątkowych i pełnych energii kolorów. Odważna gama, którą cechują nasycone, soczyste barwy, idealnie sprawdzi się na lato. 

 

O nowe produkty poszerzona została także linia HOME SPA, czyli Balsam Bloom Gold oraz Shea Sugar Peeling. Te kosmetyki pielęgnacyjne wyróżniają wyjątkowo piękne, kobiece zapachy oraz zachwycające formuły, bogate w witaminy oraz wyselekcjonowane składniki naturalne.

 

Mimo zimowej aury za oknem, atmosfera na konferencji promującej najnowsze produkty była naprawdę gorąca. A to za sprawą obecności Natalii Siwiec, ambasadorki marki INDIGO, a także zaprzyjaźnionych z marką gwiazd – Zosi Ślotały i Karoliny Gilon

 

Konferencję poprowadziła Emilia Poszwa z Platinium Cast wspólnie z Magdaleną Malaczyńską, twórczynią marki INDIGO, która opowiedziała o historii i filozofii marki, inspiracjach, wyjątkowych kolorach lakierów hybrydowych, które są znakiem rozpoznawczym INDIGO oraz nowościach. Natomiast Natalia Siwiec zdradziła, który kolor lubi najbardziej (Hedonista z najnowszej kolekcji „We Are The Colors by Natalia Siwiec”), kulisach sesji dla marki INDIGO i współpracy z marką. 

 

Zobaczcie zdjęcia z konferencji....

 

 

 

 

 

 

 

 

 Foto: Materiały prasowe Platinium Cast

 

Share on Facebook
Please reload