Sephora Trend Report - co gwiazdom przypadło do gustu

W miniony weekend w Warszawskim Centrum Handlowym Arkadia firma Sephora Polska, we współpracy z największymi kosmetycznymi markami, przedstawiła makijażowe trendy na wiosnę 2018.

Nad całością czuwał fantastyczny Sergiusz Osmański, Dyrektor Artystyczny Sephora Polska i jeden z najbardziej cenionych i doświadczonych polskich makijażystów. Imprezę poprowadził sprawdzony duet, Gabi Drzewiecka i Oliwier Janiak.

Jak zawsze pojawiły się gwiazdy, które zaprezentowały najnowsze trendy... Kasia Zielińska niedawno po raz drugi została mamą, dlatego najbardziej ceni sobie szybkie makijaże, które teraz są bardzo modne. Podoba jej się też, że w tym roku uwaga jest skierowana na usta. Ona sama stawia na podkład, rozświetlacz i wyrazistą pomadkę. Młodziutka Julia Wieniawa jest zachwycona, że modny jest błysk, bo uwielbia rozświetloną skórę. Mniej cieszy się, że odchodzi się od konturowania twarzy. Podoba jej się też makijaż w stylu baby-doll, czyli mocno podkreślone na różowo kości policzkowe i do tego posklejane rzęsy. Weronika Książkiewicz bardzo się ciesz, że wreszcie trendy podążają za nią a nie ona musi za trendami... Cieszy się, że w tym sezonie makijażyści stawiają na naturalność i rozświetlenie, bo nie przepadała za matowymi make-upami i konturowaniem twarzy. Weronika Rosati stawia na naturalność i rozświetlona cerę. Cieszy się, że teraz jest najmodniejszy najlepszy z możliwych makijaży, który zakrywa niedoskonałości a podkreśla urodę. Aktorka jest zdania, że mężczyznom podoba się natura, ale my musimy ją tylko troszkę podrasować... I trudno się nie zgodzić (przynajmniej większości). Jestem pod wrażeniem, że marka Dior do zaprezentowania najnowszych urodowych trendów zaprosiła dojrzałą kobietę, aktorkę o wyjątkowej urodzie, Panią Helenę Norowicz. Pani Helena jest zachwycona delikatnymi pomadkami, które podkreślają piękne usta a nie zupełnie je pokrywają. Mniej podoba jej się rozświetlona skóra, aktorka woli matowe makijaże, ale jak trzeba, to trzeba się poświęcić i już... Maja Sablewska cieszyła się przede wszystkim, że reprezentowała markę znanej tatuażystki Kat Von D, która ze swojej pasji i potrzeby stworzyła markę kosmetyków. W oko wpadły jej rozświetlacze i bardzo mocno na pigmentowane, kolorowe pomadki z brokatem. Teoretycznie nie powinny być w Mai guście, ale przyznała, że będą stanowiły fantastyczne dopełnienie jej stylizacji. Cieszy się też, że Kat wyprodukowała podkłady, które przykrywają tatuaże, bo czasami jest jej to potrzebne w pracy. Joanna Horodyńska zna wszystkie najnowsze trendy a niektóre wyprzedza, tak jak błyszczące brwi, które Joanna już stosowała w zeszłym sezonie. Podoba jej się focus na usta, mocne kolory i trwałość. Pomadki są matowe ale nie wysuszają i utrzymują się naprawdę długo. Joanna zwraca tez uwagę, że cała rozświetlona twarz nie u każdej z nas się sprawdzi, że lepiej rozświetlać wybrane partie. Stylistka podkreśla, że trendy trendami ale najważniejsze żebyśmy w makijażu wygladały na świeże, młode i wypoczęte. Gabi Drzewiecka cieszy się, że do łask powracają kreski, bo je uwielbia. Poszaleje też z intensywnymi, kolorowymi pomadkami.

Podczas Trend Report tradycyjnie nie zabrakło też nowości ze świata zapachów. Grupa Volt z Egurrola Dance Studio przedstawiła bajeczne etiudy taneczne interpretujące nowe zapachy Guerlain „Mon Guerlain Floral” oraz Narciso Rodriguez „Blue Noir”.

Zobaczcie fotorelacje z imprezy... :-)

Foto: materiały prasowe

#uroda #blog #dorotamichałowska #dmbeauty #beauty #sephoratrendreport #sephora #sergiuszosmański #lukebook #juliawieniawa #oliwierjaniak #karolinamalinowska #weronikarosati #helenanorowicz #joannahorodyńska #katarzynazielińska #majasablewska #weronikaksiążkiewicz #gabidrzewiecka #trendy #makijaż #makeup #dior #katvond