Beauty Buzz Day - poznaj nowe, urodowe trendy...


W pierwszy dzień wiosny 2018 r. miałam przyjemność poprowadzić, wyjątkowe spotkanie.

Beauty Buzz Day to nowy projekt na urodowej mapie wydarzeń skierowany do influencerów i dziennikarzy, którzy chcą śledzić najnowsze trendy w pielęgnacji, makijażu, modzie, a także czerpać wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania. Cykliczne spotkania to wyjątkowa okazja do sprawdzenia nowości na własnej skórze, wymiany opinii, a także uczestniczenia w warsztatach i wykładach, które prowadzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.


Beauty Buzz Day to inspirujące spotkania i okazja do wymiany doświadczeń i opinii na temat testowanych produktów, zapoznania się z nowościami oraz do zdobycia solidnej dawki wartościowej wiedzy, którą uczestnicy dzielą się ze swoimi czytelnikami i fanami w mediach społecznościowych.Uczestnicy pierwszego Beauty Buzz Day mogli zapoznać się z techniką japońskiego cosmoliflingu, który zaprezentowała Katarzyna Kanoa Namysł - mentorka uważnej komunikacji z ciałem i emocjami.
Agnieszka Piskała, dietetyczka i ekspertka ds. żywienia Holistic Polska –dystrybutora naturalnych, szwedzkich suplementów diety, opowiedziała o wpływie zdrowego odżywiania na jakość życia i o tym, jak ważne dla utrzymania zdrowej równowagi jest holistyczne podejście do organizmu i stylu życia.
Wiosenny makijaż z marką Kobo Professional wykonała Katarzyna Pokonieczna. Uczestniczkina własnej skórze odkrywały techniki nakładania różu, dzięki którym twarz nabiera świeżościi wygląda młodziej.
Vlogerka i makijażystka Magdalena Lach zaprezentowała fantastyczną pielegnację „glass skin”, gorący koreański trend, który poprawia jakość skóry, daje efekt niezwyklenaturalnej i zdrowej cery, a także stanowi znakomitą bazę pod świetlisty makijaż.Beauty Buzz Day to również część warsztatowa, skierowana do wszystkich tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności niezbędne przy prowadzeniu bloga czy youtubowego kanału o urodzie. Pierwsze warsztaty poświęcone były fotografii flat lay.


Mi szczególnie w oko wpadł hipoalergiczny olejek myjący All Clean Balm marki Heimish zawierający ekstrakt z kokosa i Masła Shea, który łatwo się rozpuszcza i emulguje w kontakcie z wodą usuwając ze skóry wszelkie zanieczyszczenia i ciężki makijaż. Wypróbowałam i polecam :-)


Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia...

foto: materiały prasowe

#dmbeauty #dorotamichałowska #blogurodowy #blog #beauty #pięknywygląd #piękno #uroda #stylżycia #warsztatykosmetyczne #beautybuzzday