Sephora pokazała nowości na lato

Pod koniec marca w Galerii Ethos w Warszawie sieć drogerii Sephora zorganizowała spotkanie prasowe, na który pokazała nowości kosmetyczne na nadchodzące lato.

Na wydarzeniu pojawili się dziennikarze, blogerzy i gwiazdy (Kamila Szczawińska, Zosia Ślotała, Karolina Malinowska i Paulina Krupińska) którzy na własnej skórze testowali nowinki.

Wśród wielu dobrze nam znanych marek (np. Too Faced, Rituals), które zaprezentowały najnowsze produkty pojawiły się też nowości. m. in. marka Christophe Robin, specjalisty od koloryzacji włosów, który odpowiada za fryzurę między innymi przepięknej Catherine Deneuve. Oferują całą gamę szamponów, odżywek, masek i jeszcze innych produktów, do włosów farbowanych i nie tylko, zawierających naturalne składniki. Bez parabenów, silikonów, sls i barwników.

Moją uwagę przyciągnęła też brazylijska marka Sol de Janeiro, posiadająca w swojej ofercie kremy do ciała, balsamy, ale też olejki i żele pod prysznic.


Bardzo lubię też Korres za ich fantastyczny piling z serii z wyciągiem z granatu. Tym razem spróbowałam serii z wyciągiem z dzikiej róży i też jest znakomita.

Zapraszam do obejrzenia dalszej części fotorelacji :-)

Foto: dmbeauty.pl

#dmbeauty #dorotamichałowska #blog #blogurodowy #sephora #nowości #nowościkosmetyczne #uroda #beauty #piękno #korres #rituals #zoeva #toofaced #soldejaneiro #christopherobin #kosmetyki