Premiera najnowszej kolekcji okularów TONNY EYEWEAR


Najnowsza kolekcja marki TONNY EYEWEAR to triumf różnorodności przy jednoczesnym poszanowaniu dla najlepszych optycznych tradycji. Beżowe skały wpadające do błękitnego morza oraz przejrzyste niebo dodają nostalgicznego charakteru kampanii sfotografowanej w pięknej Katalonii, podkreślając jednocześnie kunszt wykonania prezentowanych opraw.


TONNY EYEWEAR jest wiodącą marką w portfolio polskiego producenta, SCORPION EYEWEAR. Nazwą TONNY sygnowane są okulary przeciwsłoneczne oraz oprawy korekcyjne dla nowoczesnych i dynamicznych kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Okulary Tonny wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz zgodność z aktualnymi trendami. Okulary i oprawy Tonny produkowane są wysokogatunkowych, nieuczulających i wytrzymałych materiałów, takich jak acetat, tworzywa TR90 i Ultem, a także z włókien węglowych oraz tytanu i stali nierdzewnej. Większość soczewek okularów przeciwsłonecznych Tonny jest pokryta filtrem polaryzacyjnym. Marka Tonny tworzy najbogatszą kolekcję modeli produkowanych przez SCORPION EYEWEAR już od ponad 15 lat. Kolekcja dostępna jest w wybranych salonach optycznych na terenie całej Polski, Europy, a nawet w 27 krajach.

Odbiorcami marki TONNY są osoby przebojowe, niezależne, które cenią klasyczne rozwiązania, ale lubią też bawić się modą. Swoją postawę chcą wyrazić wyjątkowymi oprawami korekcyjnymi lub okularami przeciwsłonecznymi. Pomiędzy prostymi i eleganckimi modelami poszukują nowoczesnych produktów pasujących do casualowego stylu.


Każdy z nas jest inny – różnimy się budową ciała, rozmiarem czy kolorem włosów, ale wszyscy mamy jeden cel, by wyglądać jak najlepiej. Marka TONNY w swojej najnowszej kolekcji przygotowała ponad 20. modeli oprawek będących odpowiedzią na różnorodne potrzeby. Wśród wzorów opraw korekcyjnych i modeli przeciwsłonecznych królują modele szylkretowe, nawiązujące do kolorystyki bursztynu. Wiele projektów np. TS9355C1 bazuje na okrągłym, modnym w tym sezonie kształcie soczewek, idealnie pasującym zarówno do owalnego, jak i trójkątnego kształtu buzi. Budzącym zainteresowanie modelem są delikatne, unisexowe oprawy korekcyjne TY4609C1 wykonane z cienkiego metalu. Propozycją dla odważnych kobiet są awangardowe oprawki w odcieniu hiszpańskiej czerwieni. Marmurowa struktura w zielonym modelu jest odpowiedzią dla klientek o najbardziej wyszukanym guście. Pomiędzy modelami TONNY wyróżniającymi się designem mężczyzna znajdzie w kolekcji klasyczne czarne oprawy korekcyjne czy TY4732C2 w prostokątnym kształcie. Odcienie błękitnego nieba zainspirowały do stworzenia niebieskich szkieł w okularach przeciwsłonecznych TS9334C2. Nowoczesna wersja lenonek powstała w oparciu o kultowy, ponadczasowy kształt. Subtelne oprawy TY4688C1 wykonane z przeźroczystego tworzywa dodają dziewczęcego uroku.


TONNY EYEWEAR to także kunszt wykonania. Oprawy produkowane są z najlepszych materiałów, między innymi acetatu czy lekkiej i antyalergicznej stali nierdzewnej. Soczewki w okularach przeciwsłonecznych wyposażono w niezbędne filtry UV oraz powłokę polaryzacyjną zapobiegającą odblaskom. Tak wysoka jakość, dzięki doświadczeniu polskiego producenta jest nadal dostępna w osiągalnej, zrównoważonej cenie i przy zachowaniu szerokiego wyboru asortymentu.


Modele z kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 będą dostępne w sprzedaży detalicznej w salonach optycznych na terenie Polski już na początku maja. Przy okazji premiery kolekcji, marka TONNY prezentuje nową odsłonę strony internetowej: www.tonnyeyewear.pl. Dodatkowo wprowadzona w minimalistycznym logotypie drobna, lecz znacząca zmiana w taglinie klasyfikuje firmę w odpowiedniej kategorii akcesoriów na rynku mody.


Na prezentacji pojawiła się Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Herbuś, Mateusz Banasiuk, Marta Wierzbicka, Hanna Lis, Anna Lucińska, Natalia Jakuła, Agata Biernat i Dorota Michałowska.Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia...

Foto: materiały prasowe

#dmbeauty #dorotamichałowska #paulinasykutjeżyna #tonnyeyewear #okulary #stylżycia #lifestyle #edytaherbuś #nataliajakuła #hannalis #mateuszbanasiuk #annalucińska #martawierzbicka #agatabiernat #moda #gwiazdy