Kobieca siła w wyjątkowej kolekcji Sabriny Pilewicz x POWERPUFFGIRLS

SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza kolaboracja projektantki SABRINY PILEWICZ z Cartoon Network. Efektem jest wyjątkowa kolekcja skórzanych torebek, inspirowanych tytułowymi postaciami serialu animowanego „Atomówki”, który w tym roku obchodzi swoje dwudzieste urodziny.


Trzy superbohaterki od lat łączą pokolenia kobiet i dziewczynek na całym świecie, jako symbol kobiecej siły i niezależności. SABRINA PILEWICZ to młoda, niezależna i pewna siebie polska projektantka, która własnymi siłami i determinacją zbudowała markę kierowaną przez kobietę do kobiet. Atomówki stały się jej inspiracją do stworzenia nowej kolekcji torebek, promowanej hasłem „A jaka jest Twoja supermoc?”


SABRINA PILEWICZ przenosi nas z romantycznych Włoch do magicznego miasteczka Townsville, skąd pochodzą Atomówki. W odsłonie ekskluzywnej kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS zobaczymy trzy modele torebek, odzwierciedlające poszczególne bohaterki – Bajkę, Bójkę i Brawurkę. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości skóry i z dbałością o najmniejszy detal. Wprowadzając pierwszą w historii linię inspirowaną kultowymi Atomówkami, projektantka SABRINA PILEWICZ postanowiła w sposób niekonwencjonalny zabawić się formą, prezentując nowy, unikatowy kształt – owal.


Mała, podręczna torebka, w kształcie miniaturowej Atomówki jest dostępna w dwóch odsłonach – na eleganckim łańcuszku i grubym pasie. Będzie idealną towarzyszką codziennych wyzwań i strażniczką pewności siebie, dodając otuchy i wspierając na drodze samorealizacji! Wyjątkowa kolekcja, skierowana do dziewczyn i kobiet, skupia się na ich sile, charyzmie i całej gamie możliwości, jakie mają do zaoferowania światu. Dzięki temu każda z fanek kultowej serii będzie mogła zdecydować, którą jest Atomówką i dostosować torebkę do swoich preferencji i osobowości.W tym sezonie SABRINA PILEWICZ proponuje reprezentantkom wszystkich pokoleń przyłączenie się do zabawy, w której kluczowym aspektem jest wspieranie młodych kobiet w kwestii pewności siebie i poczucia własnej wartości. Każda z przygotowanych torebek odzwierciedla inny typ osobowości, reprezentując jedną z kultowych Atomówek i jej supermoce.

Bójka, czyli #wisdombag pracuje umysłem i lubi się uczyć, zaś walkę traktuje jako środek do celu, a nie konieczność. Bajka, czyli #energybag przypomina nam, jak ważna jest radość życia, zabawa, ale przede wszystkim komunikacja i wzajemne wsparcie. Natomiast Brawurka #powerbag, czyli najbardziej waleczna spośród Atomówek, inspiruje kobiety do podejmowania wyzwań i odważnych decyzji oraz do walki w „sięganiu po więcej!”.


SPxPOWERPUFFGIRLS to fuzja pasji i elegancji SABRINY PILEWICZ z niepohamowaną energią Atomówek, której efektem jest wyjątkowa kolekcja przepełniona kobiecą euforią, siłą i eksplozją kolorów, w duchu #girlpower! Ekskluzywna linia torebek SPxPOWERPUFFGIRLS to pierwsza współpraca licencyjna Cartoon Network w kategorii akcesoriów premium dla kobiet w Polsce. To również przełomowa współpraca i twórcze wyzwanie dla projektantki galanterii.


Ambasadorką kolekcji została przepiękna modelka Karolina Pisarek.


Nie ukrywam, że bardzo lubię Sabrinę, nie tylko jako projektantkę ale przede wszystkim jako pełna pasji i energii dziewczynę i bardzo jej kibicuję. W tej sympatii nie jestem odosobniona, bo na premierze kolekcji pojawiła się cała plejada gwiazd, min. Joanna Jabłczyńska, Dorota Czaja, Lukebook, Agnieszka Jastrzębska, Anna Oberc, Agnieszka Hyży, Izabella Krzan, Agata Biernat, Monika Mrozowska, Ula Dębska, Klaudia Halejcio, siostry Mancewicz i Dorota Michałowska.


Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia :-)


#dorotamichałowska #d #dmbeauty #sabrinapilewicz #kolekcja #nowakolekcja #atomówki #torebki #gwiazdy #stylzycia #lukebook #klaudiahalejcio #annaoberc #karolinapisarek #dorotaczaja #agatabiernat #monikamrozowska #uladębska #joannajabłczyńska #agnieszkajastrzębska