Skin up - nowoczesny gadżet urodowy

SKIN UP to urządzenie wynalezione i stworzone w słonecznej Italii. Wykorzystuje ono najnowocześniejszą technologię, aby przy każdym użyciu nawilżać i odżywiać skórę. Dzięki aktywnym składnikom takim jak: kwas hialuronowy pochodzenia biotechnologicznego, kwas alfa-liponowy oraz koenzym Q10, już jedna aplikacja urządzenia przywraca prawidłowy czynnik nawilżenia skóry oraz wyrównuje jej naturalne parametry. Badania przeprowadzone na Włoskim Uniwersytecie Ferrafa potwierdziły, że te same składniki, aplikowane przy pomocy urządzenia SKIN UP, aż kilkakrotnie lepiej poprawiają stan nawodnienia skóry, niż nakładane na nią w inny sposób.

W ofercie marki dostępne są cztery rodzaje mgiełek – nawadniająco-odmładzająca Anti Aging, antytrądzikowa Anti Acne, Open Air Sport dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu oraz opalizująca mgiełka Tan. Mgiełki można kupić w wersjach perfumowanych o zapachu: figi z różą, kokosa, drzewa sandałowego, czarnego pieprzu, a także w wersji neutralnej, bezzapachowej. Urządzenia dostępne są również w różnych wersjach kolorystycznych.


Przetestowałam urządzenie i potwierdzam. Używałam mgiełki Anti Aging i rzeczywiście skóra jest zdecydowanie lepiej nawodniona i napięta. Super jest to, że mgiełkę można rozpylać na makijaż i dzięki czemu lepiej się utrzymuje i odświeża. Urządzenie jest niewielkie (rozmiarów małego telefonu komórkowego, nie smartfona), z łatwością zmieści się w każdej torebce.

Fantastycznie sprawdza się w podróży. Długie godziny spędzone w samolocie, czy pociągu, potrafią niekorzystnie wpłynąć na stan naszej skóry. Podobnie jest z kąpielami słonecznymi, które przyspieszają procesy starzenia. SKIN UP przywraca naturalny czynnik nawilżenia skóry.

Urządzenie ładuje się poprzez podłączenie kabelkiem USB.


Jestem bardzo zadowolona i polecam :-)

#skinup #uroda #nawilzenie #antiaging #odświeżenie #beauty #dmbeauty #dorotamichałowska #nowetechnologie #mgiełkanawilżająca #blog #blogurodowy