Jak zadbać o idealną sylwetkę w ekspresowym czasie?


Jest wiele sposobów, które w szybkim czasie pozwolą zgubić zbędne kilogramy, rygorystyczna dieta czy codzienne ćwiczenia. Dopełnieniem tych zabiegów a raczej podstawą jeżeli chcemy mieć spektakularne efekty w szybkim czasie powinien stać się CryoSpace. Ten innowacyjny zabieg wykorzystujący ciekły azot i zimne powietrze, jest jedyną metodą na szybkie ale przede wszystkim zdrowe zrzucenie wagi. Ponad to ma jeszcze wiele innych zalet.


Jak to możliwe, że w 3 minuty dochodzi do spalania nawet 400 kalorii? Urządzenie Cryospace działające niską temperaturą na nasz organizm, przede wszystkim przyspiesza metabolizm i poprawia nasz układ hormonalny.


Trzy minutowy zabieg w pierwszej fazie poprzez działanie bardzo niskiej temperatury doprowadza do skurczu naczyń krwionośnych, spowalnia przepływ krwii i przemiany materii natomiast w drugiej fazie następuje reakcja obronna polegająca na gwałtownym rozszerzeniu naczyń krwionośnych i zwiększeniu przepływu krwii. Skutkiem takiego działania jest zwiększenie dopływu do komórek składników odżywczych i tlenu. Na tym jednak nie koniec, efektów jest nieporównywalnie wiele. Oprócz spalania kalorii poprzez przyspieszenie metabolizmu, niska temperatura zmniejsza uczucie bólu i stanów zapalnych, przyspiesza regeneracje uszkodzonych tkanek, pobudza układu nerwowy i odpornościowy, działa pozytywnie na popękane naczynka lub żylaki. Cryospace ma bardzo pozytywny wpływ na jędrność skóry, likwidację cellulitu, a także zatrzymywanie efektów starzenia. Ponad to pobudza gospodarkę hormonalną wydzielając endorfiny czyli hormon szczęścia.


Oprócz gwiazd sportu takich jak piłkarze Legii, amerykański bokser Floyd Mayweather czy olimpijczyk z Pekinu Patryk Piasecki, zabiegowi zaufały gwiazdy m.in. Kasia Dziurska, Ula Radwańska, a także piosenkarka Ivs Alter.


Efekty widać już po pierwej wizycie w Cryospace jednak aby zwiększyć skuteczność zaleca się zrobić serię 10 zabiegów.


Zabieg dostępny jest w placówkach:


- Warszawa – Mokotów ( Obrzeżna 1 C, CryoSpace Clinic)

- Wisła (os. Bajcary 13, Hotel Podium)

- Opole (ul.Oleska 70, Cryo Strefa)

- Poznań (Droga Dębińska 10c, CryoSpace Clinic)

- Olsztyn ( Al.Wojska Polskiego 80, Centrum Medyczne Zaniewski )


#cryospace #odchudzanie #zabiegantycelulitowy #regeneracjatkanek #spalanietłuszczu #beauty #dmbeauty #dorotamichałowska #blog #blogurodowy #kasiadziurska #ularadwańska #ivsalter