Jesienne trendy w makijażu


W miniony weekend w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia miałam przyjemność uczestniczyć w wielkim święcie trendów czyli Sephora Trend Report.

Sephora wraz z ekspertami świata mody i piękna proponowała bezpłatne konsultacje i usługi. Podczas sobotniego Wielkiego Finału, wraz z gośćmi specjalnymi zaprezentowała najgorętsze trendy sezonu jesień- zima 2018.

Hipnotyzujący duet – czerwień i złoto, Rozświetlenie srebrem oraz Efekt glow – oto makijażowe trio tej jesieni. Wszystkie makijaże wykonane zostały kosmetykami marki Sephora

Hipnotyzujący duet - W tym sezonie na wybiegach królowały usta w klasycznych odcieniach czerwieni. Idealny, hipnotyzujący duet tworzyły w połączeniu ze złotem na powiece i złotym łukiem kupidyna na górnej wardze.

Rozświetlenie srebrem - Hot trend tego sezonu to również oko rozświetlone srebrem w wewnętrznym kąciku oka, które w połączeniu z czarną kredką w dolnej linii wodnej oka oraz delikatnie podkreślonymi ustami, tworzy look na każdą okazję.

Efekt glow - Tej jesieni blask jest nadal gorącym trendem. Stawiamy na holograficzny blask mieniącym się różem i złotem, który łączymy z lśniącymi, matowymi ustami.

Foto: materiały prasowe

#uroda #sephora #sephoratrendreport #ńzima2018 #beauty #dmbeauty #dorotamichałowska #trendy #sergiuszosmański #makijaż #makeup