Nowa marka kosmetyków na polskim rynku


NEO Make Up to nowa marka producenta kosmetyków Cosmo Group, która powstała z myślą o Polkach i ich potrzebach. W ofercie NEO Make Up znajdują się kosmetyki, które zapewniają samodzielne wykonanie pełnego i profesjonalnego makijażu: od baz, podkładów, pudrów, przez cienie do powiek, tusze do rzęs, aż po pomadki i błyszczyki. Marka przekonuje, że perfection is simple, co oznacza, że każda kobieta może w prosty sposób wykonać perfekcyjny makijaż samodzielnie i podkreślić to, co w niej najpiękniejsze.


Na prezentacji oczywiście nie zabrakło czołowych polskich gwiazd. Pojawiły się m. in. Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Karolina Malinowska, Katarzyna Glinka, Kamila Szczawińska i Paulina Krupińska. Impreza odbyła się w Willi Foksal. Oczywiście nie zabrakło wielkich autorytetów świata urody. Zaproszonych gości w świat profesjonalnego makijażu wprowadził Adrian Świderski a spotkanie prowadziła piękna Agnieszka Cegielska.


Zobacz kto przyszedł na premierę nowej polskiej marki kosmetyków:
Foto: Magda Głowala/ mat. prasowe

#nowekosmetyki #neomakeup #makeup #gwiazdy #kosmetyki #beauty #uroda #pielęgnacja #annadereszowska #katarzynazielińska #karolinamalinowska #katarzynaglinka #kamilaszczawińska #paulinakrupińska #agnieszkacegielska