Anastasia Beverly Hills już w Polsce


Od 9 październka w perfumeriach Sephora pojawiła się długo wyczekiwana marka Anastasia Beverly Hills. Z tej okazji do Polski przyjechała sama założycielka marki, Anastasia Soare. Miałam wielką przyjemność porozmawiać z gwiazdą podczes Sephora Open Door, na którym prezentowane były nowości i świąteczne kolekcje marek dostęnych w perfumeriach Sephora.


Anastasia przez dwadzieścia lat stworzyła prawdziwe imperium i stała sie ikoną. Soare stworzyła też unikalną i przełomowa metodę modelowania brwi, to właśnie ona odpowiada za piękne łuki brwiowe Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Naomi Campbell i Madonny. Jej technika malowania brwi polega na znalezieniu złotego środka i podkreśleniu układu kości oraz naturalnego kształtu brwi, tak aby twarz była symetryczna. Początek brwi powinien znajdować sie nad nozdrzem, środkowym punktem brwi jest przecięcie linii końca nosa i końca oka, ostatnim punktem jest linia przebiegająca od czubka nosa przez środek oka, jest to także najwyższy punkt brwii. Następnie łaczy ze sobą wszystkie punkty i je wypełnia. Wszystkie włoski, które są na zewnątrz trzeba wyskubać, a te które są w środku zostawić. Brew zawsze musi być nieco wyżej, żeby optycznie otworzyć nam oko. Anasiasia używa wszystkich produktów do stylizacji brwi, żeby otrzymać najbardziej naturalny efekt.


To właśnie produkty do brwi stały się znakiem rozpoznawczym Anastasia Beverly Hills, choć wszystkie proponowane przez nią kosmetyki są fantastyczne. Mi bardzo przypadły do gustu palety z cieniami. Świetne są też pomadki i błyszczyki.


Anastasia Soare uważa, że każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo a ona daje nam tylko narzędzia dzieki którym czujemy sie piękne. Zobaczcie te narzędzia :-)

#dmbeauty #dmbeautypl #dorotamichałowska #anastasiabeverlyhills #anastasiasoare #sephora #sephoraoperdoor #uroda #beauty #makijaż #makeup #naturalność #beautybuzzday #nowekosmetyki #kosmetyki #nowość #kimkardashian #jenniferlopez #naomicampbell #madonna