Ile inspiracji, tyle rozwiązań dla Twojego domuKocham piękne wnętrza i uwielbiam stylowe gadżety do domu, dlatego w minioną środę nie mogłam sobie odmówić pójścia na spotkanie zorganizowane przez producenta małego AGD – markę Russell Hobbs. Zaaranżowana w studio 3one33 przestrzeń w samym sercu warszawskiego Starego Miasta, w którą wkomponowano zgrabnie linie produktowe, zachwyciła i tym, co można było zobaczyć, jak i samą atmosferą.


Ile inspiracji, tyle rozwiązań dla Twojego domu” – takim hasłem i takim przesłaniem raczono zgromadzonych w showroomie gości. Zaprezentowano linie produktowe, które połączono w pary z inspiracjami wystrojów wnętrz. Linia LUNA idealnie pasuje do wnętrz industrialnych, INSPIRE do wnętrz w stylu nowoczesnym, RETRO jak sama nazwa wskazuje doskonale wpasuje się w przestrzeń rodem z lat 60. i 70. poprzedniego wieku, a kolorowa linia BUBBLE wypełnia przestrzeń tych, którzy lubią przytulne, prowansalskie klimaty.


Poza ogromną dawką ciekawych inspiracji i dopasowanych do nich rozwiązań zaprezentowano drugie oblicze marki, czyli funkcjonalność. „Inspirujemy, dostarczamy rozwiązania pod kątem designu, dopasowujemy się do każdej przestrzeni, ale to co najważniejsze, to to, że jesteśmy jednocześnie funkcjonalni. Dlatego dziś pokazujemy naszą perełkę w postaci żelazka ONE TEMPERATURE, które jest bezpieczne dla wszystkich tkanin i nie przypali nawet jedwabiu oraz miksery EXPLORE MIX&GO COOL i HORIZON, które dedykowane są osobom stawiającym na zdrowe odżywianie i jednocześnie są w ciągłym biegu” – mówi Tomasz Kowcun, brand manager Russell Hobbs.


Podczas spotkania można było wypróbować toster, uraczyć się tostami na słodko i słono oraz pobawić się w prasowanie, bo inaczej przygody z najnowszym żelazkiem marki nazwać nie można. Sprawia, że jedna z najbardziej nielubianych domowych czynności staje się prawdziwą przyjemnością. O piekną oprawę zadbała agencja MagnifiCo.


Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:

Foto: MagnifiCo i DMbeauty.pl

#russelhobbs #ileinspiracjitylerozwiązańdlatwojegodomu #agd #nowość #piekneprzedmioty #inspiracja #dom #onetemperatura #luna #inspire #retro #bubble #dmbeautypl #dmbeauty #dorotamichałowska #magnifico