Laurel na wiosnę i lato 2019


Kilka dni temu w pięknym wnętrzu domu aukcyjnego DESA Unikum w Warszawie odbyła się premiera najnowszej kolekcji marki Laurel na wiosnę i lato 2019. Miejsce nieprzypadkowe, ponieważ w tym sezonie mamy piękny mariaż mody ze sztuką. Podczas wydarzenia nie tylko miała miejsce wystawa prac Łukasza Stokowskiego ale artysta również malował na żywo obrazy inspirowane kolekcją.

Niemiecka marka premium tym razem zaskoczyła kolorami i fakturami. Do tej pory raczej stonowana, w tym sezonie postawiła na barwne koronki, piękne kwiaty, pasy i aplikacje. Dla mniej odważnych pań nie zabraknie też bardziej stonowanych kolorów, bieli, szarości, granatu. Wczesną wiosną proponuje piękne ramoneski z ćwiekami, lekkie puchówki czy fantazyjne marynarki. Latem klasyczne ołowkowe spódnice, spodnie czy garnitury ale w lekkich, koronkowych żółciach i błekitach. Troche różu, pasków, wzorów i odważnych połączeń kolorystycznych. Do tego piękne torebki, nerki i sportowe obuwie. Dla nie super, nowocześnie i z klasą.


Zapraszam do obejrzenia fotorelacji:

#laurel #moda #fashion #łukaszstokowski #sztuka #dmbeautypl #dmbeauty #dorotamichałowska #desaunikum #najnowszakolekcja #wiosnalato2019