Nowy butik na Mokotowskiej BUNNY THE STAR i BUNNY POSITIV


Raczej nie zdarza mi się podejść do obcej osoby i zapytać gdzie kupiła np. buty czy sukienkę. Raz zrobiłam wyjątek, tak bardzo spodobał mi się różowy sweter, że zaczepiłam jego właścicielkę. W ten właśnie sposób po raz pierwszy zetknęłam się z marką BUNNE THE STAR, która skradła moje serce, dlatego bardzo się cieszę, że 25 października przy ul. Mokotowskiej 28 został otwarty flagowy butik BUNNY THE STAR i BUNNY POSITIV.

Gwiazdy i dziennikarze mieli okazję zapoznać się zarówno z nową lokalizacją, jak również z kolekcjami marek na sezon JZ 2018/2019, w których kluczową rolę odgrywają ponadczasowe kroje, zwierzęce printy, wyraziste akcenty i subtelne detale. Propozycje marek zgrabnie łączą styl #smart casual ze sportowym zacięciem. Cechuje je niewymuszona elegancja pełna swobody i swoistego luzu w ciekawym i zmysłowym wydaniu, który doskonale współgra ze zmiennym rytmem życia nowoczesnej kobiety. Z pozoru różne odsłony - „elegant” od BUNNY THE STAR oraz „sporty chicBUNNY POSITIV doskonale się uzupełniają, tworząc ubrania, które bez obaw można miksować i łączyć na wiele sposobów! Ponadczasowy styl wpisujący się w wizję obydwu marek, sprawia, że ubrania zostają z właścicielkami na dłużej i towarzyszą im na każdym kroku, zarówno w pracy, jak i w podróży. Spośród propozycji marki BUNNY THE STAR największym zainteresowaniem cieszyły mocne printy, jak również delikatne, zwiewne sukienki i przypominające o zbliżającym się karnawale metaliczne akcenty w postaci cekinów i połyskujących detali. Natomiast BUNNY POSITIV zachwyciło gości nieco bardziej sportowym wydaniem, w którym królowały ponadczasowe parki, dresowe komplety z logowaną tasiemką po bokach i bluzy #hoody zakończone spódniczką. Kameralna atmosfera wydarzenia sprzyjała bezpośrednim rozmowom z przedstawicielkami marek, które chętnie opowiadały o najnowszych kolekcjach, swoich inspiracjach i idei, w myśl której ubrania produkowane są w Polsce i przy wsparciu lokalnych producentów. Na wydarzeniu pojawiło się także liczne grono najważniejszych osób ze świata mediów, celebryci m.in. Marzena Rogalska, Agnieszka Jastrzębska, Marta Kuligowska, Dorota Czaja, Zosia Ślotała, Monika Mrozowska i Milena Rostkowska – Galant oraz influencerzy i blogerzy, min. Łukasz Kędzior (lukebook.pl), Marta Danelska, Joanna Biawo czy Aleksandra Gąsiorowska (@Wildfox7) i Dorota Michałowska (dmbeauty.pl) Według marek klasyka i ponadczasowość nigdy nie wychodzą z mody. Od 5 lat marka BUNNY THE STAR umacnia swoją pozycję na polskim rynku i wraz z siostrzaną marką - BUNNY POSITIV dowodzą, że uniwersalne kroje, w połączeniu z dopracowanymi detalami są symbolem subtelności, szlachetności i przede wszystkim kobiecości.


Zapraszam do obejrzenia fotorelacji :-)

Foto: Radosław Nawrocki/materiały prasowe

#bunnythestar #bunnypositiv #butik #marzenarogalska #lukebook #agnieszkajastrzebska #jastrzabpost #zosiaślotała #monikamrozowska #dorotaczaja #dorotamichałowska #dmbeautypl #dmbeauty #martadanelska #martakuligowska #milenarostkowskagalant #wildfox7 #moda #fashion #nowybutik