Fabryka Swetrów Świątecznych z gwiazdami


Pasaż Tesco zaprosił gwiazdy do wspólnego ozdabiania świątecznych swetrów. Z tej okazji, Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Kamila Szczawińska, Klaudia Halejcio, Magdalena Antosiewicz i Lukebook spotkali się w Fabryce Swetrów Świątecznych stworzonej specjalnie na ten dzień w Pasażu Tesco na warszawskim Gocławiu. Fani mogli spotkać się z gwiazdami i wspólnie z nimi uczestniczyć w warsztatach zdobienia swetrów. "Uwielbiam takie przedświąteczne eventy, na których można poczuć klimat zbliżających się świąt, a dodatkowo zebrać pieniądze na charytatywny cel. Dziś robimy coś, co na przestrzeni ostatnich lat stało się istnym symbolem świąt, czyli świąteczne swetry! Sama mam w szafie swój egzemplarz i bardzo chętnie wkładam go na wigilijną kolację. W moim domu w święta nie napinamy się - chodzi przede wszystkim o relaks, wygodę i spędzanie czasu z bliskimi. Stylizacja z przymrużeniem oka, jest wręcz wskazana" - powiedziała Joanna Jabłczyńska. "Mam w domu wielu mężczyzn, więc muszę przygotować kilka rodzajów swetrów świątecznych, żeby każdy z nich był zadowolony. Mój mąż uwielbia świąteczne dekoracje i wszystko, co związane z tym wyjątkowym czasem, więc na pewno ucieszy się z takiego gadżetu. Jest też facetem, który ceni sobie ekstrawagancję w modzie, więc szykuję dla niego coś specjalnego!" - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan. Dorota Gardias zaś dekorowała sweter dla swojej córeczki, Hani. "Moja Hania już nie może doczekać się świąt. Od miesiąca przypominam jej, że musi być wyjątkowo grzeczna, żeby Mikołaj o niej nie zapomniał. Dziś, właśnie z myślą o niej, przygotowuję piękny sweter z zabawnymi dodatkami. Świąteczne swetry to prawdziwy hit! Fajnie, że możemy zrobić je po swojemu, własnoręcznie. To znakomity pomysł na prezent dla kogoś bliskiego" - przyznała pogodynka.


Kocham świateczną atmosferę, dlatego jestem zachwycona nie tylko pomysłem na samodzielne wykonanie pieknego, światecznego swetra ale też klimatem wydarzenia. Wszystko było przepięknie zaaranżowane.


Zapraszam do obejrzenia fotorelacji:


Foto: materiały prasowe / Akpa Piotr Podlewski

#pasaztesco #święta #fabrykaswetrów #gwiazdy #lukebook #dmbeauty #dmbeautypl #dorotamichałowska #zakupy #prezenty #swetry #małgorztarozenekmajdan #katarzynazielińska #joannajabłczyńska #klaudiahalejcio #kamilaszczawińska #magdalenaantosiewicz #dorotagardias