Evokaii to styl życia


Stworzyć markę odzieżową z przesłaniem to sztuka, która wymaga niesamowitego pomysłu i wielkiej pasji. Evokaii jest czymś wiecej, bo ma w sobie nutę pozytywnego szalenstwa. Tworcy tej marki – instruktorzy kitesurfingu, z plazy trafili prosto do biznesu modowego, a wszystko to dzięki... upcyclingowi latawców do kitesurfingu!

Karolina i Steve, właściciele marki od samego początku chcieli dać nowe życie zużytym latawcom kitesurfingowym, np. w postaci naszytego logo na bluzach. Z większej części latawca szyją torby. Czasami było tak, że gdy jakiś kolor latawca ich zaciekawił, a był to stary latawiec (nikt nie odda latawca za kilka tysięcy złotych za bluzę) to proponowali jego właścicielowi wymianę na na ich bluze. W ten sposób poznali kilku obecnych przyjaciół, którzy należą do teamu i rodziny Evokaii.


W produkcję odzieży Evokaii wkładany jest ogrom miłości, pasji i inspiracji z natury, z pościgu za wiatrem i falami. Jest ona przyjazna dla środowiska, ponieważ dbałość o nie jest dla marki sprawą nadrzędną. Bawełna pochodzi od wyselekcjonowanych i sprawdzonych producentów, a niektóre z produktów Evokaii są wykonane z tkanin/dzianin bambusowych. Projekty drukowane sąza pomocą ekologicznej farby wodnej, a wszystko jest pozyskiwane i ręcznie wykonywane w Polsce. Każdy etap, począwszy od wyboru materiałów, kolorów do finalnej produkcji poddawany jest ścisłej weryfikacji, aby dostarczyćprodukty najwyższej jakości. Wyjątkowości odzieży dodają oznaczenia z logo pochodzące z używanych latawców.

Markę Evokaii pokochali nie tylko fani wodnych sportów, ale i znane gwiazdy. Twarząmarki jest słynna polska topmodelka Kamila Szczawińska.


Ja uwielbiam swoją bluzę Evokaii. Jest nie tylko mega wygodna ale też meeeega ciepła.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

Foto: materiały prasowe


#evokaii #ubrania #bluzy #kamilaszczawińska #dmbeautypl #dmbeauty #dorotamichałowska #stylzycia #uroda #wygoda #luz #relax #kitesurfing