PIKA stworzona dla wyjątkowych kobiet


Pika to wyjatkowa marka na polskim rynku. Naszyjniki, bransoletki, pierścionki i kolczyki srebrne próby 925, również w wersji pozłacanej 24- karatowym złotem żółtym i różowym. Unikalne wzory delikatnych, nietuzinkowych błyskotek wykończone są kryształami Swarovskiego®, jadeitami, lub cyrkoniami.

PIKA przykłada wielką wagędo wyboru kruszców i kamienia a każdy produkt, wykonany jest ręcznie z największą starannością. Biżuteria PIKA w całości powstaje w Polsce, dzięki fantastycznej pracy i zaangażowaniu wyselekcjonowanych, najlepszych polskich producentów.

Wzory powstają w autorskiej pracowni – z myśląo tym co sama projektantka najchętniej chciałyby nosić, czym delikatnie podkreślaćurodę i osobowość. Stawiana na możliwość wyboru – mniej, znaczy więcej.

Każdy egzemplarz bransoletki i naszyjnika, po starannej kontroli jakości, opatrzony jest unikalnym certyfikatem PIKA, przypieczętowanym wewnątrz książeczki dołączonej do zamówionego wyrobu, na którym widnieje odręcznie wpisany kolejny numer produktu.Biżuteria jest pięknie zapakowana. PIKA chce, żebyśmy czuły się jak księżniczki – wyjątkowe i jedyne, dlatego w opakowaniach znajduje się też cała masa pięknych dodatków – konfetti, śnieg, mieniący się pyłek, a czasem nawet czekoladki <3 Najważniejszy jednak jest bilecik, na którym można osobiścia napisać życzenia.

Jeśli kupujemy biżuterie dla siebie PIKA dedykuje ja dla nas.


Ja zakochałam się w naszyjniku z kółkiem i koleczykach, też kołach!Foto: materiały prasowe

#pika #pikabizuteria #madeforyou #serduszkopika #biżuteria #moda #fashion #dorotamichałowska #dmbeautypl #dmbeauty