Belette z miłości do mody

4/7/2019

 

Belette to marka powstała z pasji i miłości do mody. Stworzona aby wyróżniać się unikalnymi projektami, uszytymi z wyjątkowych materiałów. Nastawiona jest na krótkie serie, dzięki którym klientki mogą poczuć się pięknie i wyjątkowo. Marka kieruje swoje projekty do każdej kobiety, która chce czuć się stylowo i elegancko. Do osób niezależnych, które pragną podkreślić swój indywidualny i niepowtarzalny styl. W kolekcjach Belette możemy znaleźć projekty casualowe i eleganckie kreacje. Prezentuje szeroki wybór sukienek, spódnic i miękkich swetrów.

 

Cenię Belette przede wszystkim za jakość. Większość sukienek jest jedwabnych. Spódniczka, którą miałam na sobie w programie Na Tapecie, w Superstacji również jest uszyta z jedwabiu, co teraz nieczęsto się zdarza. Ubrania sś naprawdę świetnie wykonane i bardzo wygodne.

 

Markę Belette pokochały gwiazdy min: Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Wendzikowska, Dorota Gardias, Joanna Moro, Milena Rostkowska-Galant, Kamila Szczawińska, Basia Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka i wiele innych...

 

 

 

 

 

 

 Foto: materiały prasowe

 

Share on Facebook
Please reload