Paleta PARTYLICIOUS od Inglota, można się zakochać


Od dziś, w salonach marki Inglot, w sprzedaży pojawiła się najcudowniejsza paleta cieni jaką kiedykolwiek miałam PALETA PARTYLICIOUS FREEDOM SYSTEM. Naprawdę. Zdjęcia nie oddają jej całego uroku. Pięknie błyszczące, sprasowane pigmenty, w stonowanych kolorach. Wglądają cudownie na powiece i łatwo się nakladają. Mniej doswiadczone osoby moga to zrobic po prostu palcem, bardziej doświadczonym polecam użyć mokrego pędzla do cieni. Cień lepiej się trzyma i nie osypuje. Używamy tej palety w telewizji i nie ma kobiety, która nie byłaby nia zachwycona.


Poniżej prezentuję makijaż w najmodniejszym kolorze sezonu czyli LIVING CORAL wykonany przez cudowną makijażystkę firmy Inglot Adrianę Długosz. Ada od lat jest związana z marką i jest nie tylko świetną i piękną dziewczyną ale też super profesjonalistką. Od razu wyczuła w czym będę wygladała dobrze i wykonała fantastyczny makijaż oczywiście wykorzystując nowa paletkę PARTYLICIOUS.


Ada zaczęła makijaż od przygotowania twarzy, czyli spryskania wodą micelarna i nawilżenia serum na dzień Hydrating Day Serum (aktualnie w promocji -20%) . Podkład LW600 AMC, korektor 96 w tubie AMC i sypki puder rozświetlajacy, który fantastycznie wygładza cerę i niweluje wszelkie załamania skóry, czyli zmarszczki nie są widoczne. Puder HD Illuminizing Loose Powder 43.

Oczy - zaczynamy od bazy pod cienie i Ada użyła cieni z najnowszej palety PARTYLICIOUS (nowość w specjalnej promocji -10%) Just Chillin', Hustle'n' Bustle, Cheers i uzupełniła cieniami FREEDOM SYSTEM 329 i 337. Do brwi użyła pomady J501 Taupe z serii Jennifer Lopez. Tusz wydłużająco-podkrecajacy równiez z serii Jennifer Lopez. Do policzków użyła różu Rosie JLO , rozświetlacza 51 Glow Out i bronzera z serii JLO nr 141. Usta muśniete błyszczykiem z serii JLO J229 Burnt Sienna.

Makijaż wykończony utrwalaczem Make up Fixer.

Czułam sie po prostu pięknie :-)


Jestem jeszcze zakochana w rozświetlaczu z serii Jennifer Lopez, jest po prostu boski! Radzę śpieszyć się, żeby go kupić, bo seria JLO zostaje wycofana. Naprawdę go polecam.

#inglot #adadługosz #makijaż #makeup #uroda #beauty #partylicious #paletapartylicious #livingcoral #dmbeauty #dmbeautypl #dorotamichałowska #adrianadługosz