Premiera najnowszej kolekcji Joseph Robkoff


Wczoraj miałam wielką przyjemność poprowadzić premierę najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji kanadyjskiej marki Joseph Ribkoff. W Domu Mody Klif w sklepie sygnowanym marką urządzono showroom, w którym dziennikarki modowe, stylistki, celebrytki i influencerki mogły zobaczyć co już niebawem będzie można włożyć na chłodniejsze wieczory. Według projektantów marki jesień należeć będzie do motywów zwierzęcych typu cętki i wężowe skóry oraz do printów kwiatowych w rozmiarze XL. Wiele modeli jest tez w stonowanych kolorach. Marka, która istnieje na świecie od 62 lat, zadebiutowała w Polsce w zeszłym roku. To co wyróżnia Joseph Ribkoff to wyjątkowa dbałość o dobór tkanin, perfekcyjne wykonanie i duża rozmiarówka. Wszystkie modele są dostępne w rozmiarze od XXS do XXXL, a to oznacza, że każda kobieta na całym świecie znajdzie coś dla siebie.

Na swojej pierwszej oficjalnej prezentacji marka skradła serca polskich trendsetterek. Na spotkaniu pojawili się m.in. Karolina Szostak, Katarzyna Zdanowicz, Odeta Moro, Anna Licińska z mamą (obie wystąpiły w sukienkach Joseph Ribkoff), Ewa Pacuła, Magdalena Antosiewicz, Joanna Majstrak, Maria Niklińska, Łukasz Kędzior – Lukebook, Magdalena Daszkiewicz – youtuberka i autorka Projektu 5D, Anna Markowska, Joanna Kurowska i inni.

Oczywiście ja i większość gwiazd, które sie pojawiły na imprezie miałyśmy na sobie kreacje od Joseph Ribkoff.

Spotkanie zorganizowała Karolina Siudyła z Agencji magnifiCo.

Zapraszam do obejrzenia relacji z imprezy:

#josephribkoff #karolinaszostak #katarzynazdanowicz #odetamoro #annalucińska #ewapacuła #magdaantosiewicz #joannamajstrak #marianiklińska #lukebook #joannakurowska #dorotamichałowska #dmbeauty #fashion #moda