Najlepsze kosmetyki do włosów


Od jakiegoś czasu w telewizji używamy kosmetyków La Biostethetique Paris, ostatnio też miałam okazje testowć je w domu i i jestem pod wrażeniem ich jakśoci. Są naprawdę świetne. Mam blond włosy, do tego prawie codzienie w pracy są poddawane różnym zabiegom, suszone, prostowane albo kręcone, co niestety nie wpływa najlepiej na ich kondycję, dlatego staram się bardzo o nie dbać. Zwracam wyjątkową uwagę na sprzęt jakoego używam i kosmetyki jakie stosuję. La Biostethetique Paris bardzo dobrze się srawdzają.


Wypróbowałam SHAMPOOING ACTIF N, który jest bardzo delikatny a przy okazji ładnie myje włosy, ma składniki aktywne komórkowo, spowalniające proces starzenia. Wzmacnia i chroni skórę głowy jednocześnie chroniąc przed wolnymi rodnikami i stanami zapalnymi skóry. Fito- ekstrakty chronią, regenerują i pomagają w tworzeniu nowych komórek. Ekstrakt glikokomórkowy utrzymuje skórę głowy elastyczną oraz wzmacnia mieszki włosowe. Kwaternizowana skrobia chroni i odżywia włosy normalne i przerzedzone oraz ułatwia rozczesywanie gdy włosy są mokre. I rzeczywiście włosy są bardziej miękknie i ładnie sie rozczesują.

Po każdym myciu włosów stosuje odżywkę. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym z niej zrezygnować. Beauté Conditionneur Douceur to preparat o głęboko działającej formule, który daje efekt jedwabistych włosów i nadzwyczajnego połysku. Naturalne ceramidy i skoncentrowany olejek z owoców avocado wypełniają ubytki w zewnętrznej powłoce włosa, olej z nasion mango nadzwyczajnie odżywia włosy i nadaje im piękny połysk. Włosy stają się aksamitnie miękkie i łatwe do rozczesania. Pantenol posiada wielorakie działanie poprawiające nawilżająco-wiążące zdolności i utrzymujące wilgotność. I rzeczywiście efekt jest wyjatkowy.


Tak jak napisałam, w mojej pracy codziennie ktoś stylizuje moje włosy, dlatego używam kosmetyków, które chronią je przed ciepłem suszarki, lokówki czy prostownicy. Heat Protector chroni włosy przed skutkami przegrzania przy zastosowaniu wysoce skutecznej formuły 2 fazowej. Faza 1 chroni włosy, a Faza 2 odżywia włosy podczas fazy prostowania.

Podczas stosowania kompleks ochrony paruje i w ten sposób pozbywa się nadmiaru ciepła. Lekka konsystencja nie obciąża włosów, zamyka wilgoć wewnątrz włosa i chroni go. Naprawde widać różnicę podczas stosowania.


Do prostowania włosów super się sprawdza Therm-O-Flat termoaktywny fluid do prostowania włosów z ochroną przed przegrzaniem w skład którego wchodzą proteiny pszenicy, kwasy, woski, welny i oleju rycynowego, które wzmacniają i chronia włosy. Naturalny olejek blokuje wilgoć i nadaje włosom naturalny blask.


La Biostethetique Paris oferuje też kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała a także kosmetyki kolorowe. Testowałam pomadki i też są bardzo dobre. Ładne kolory, długo się utrzymują, nie rozmazują, nie wałkują, nie ważą.


La Biostethetique Paris jest marką premium, jestem bardzo zadowolona ze wszystkich produktów i polecam serdecznie.

#LaBiostethetiqueParis #SHAMPOOINGACTIFN #BeautéConditionneurDouceur #HeatProtector #ThermOFlat #kosmetyki #beauty #ochrona #pielęgnacja #dmbeauty #dorotamichałowska #dmbeautypl #uroda #pięknewłosy