Błyskawiczne fryzury na lato

7/23/2019

 

W wakacje staram się dać odpocząć włosom i skórze, dlatego nie spędzam dużo czasu na robieniu wymyślnych fryzur i makujażu. Wybieram sprawdzony sprzęt i dobre kosmetyki.

Dziś zaproponuję Wam trzy fajne fryzury na lato, które zrobisz w kilka minut. Do ich stworzenia  skorzystałam z niezawodnych urządzeń marki Remington.

 

1. Moja pierwsza propozycja dla tych z nas, które lubią po wyjściu z basenu, morza, czy oceanu wyglądać świeżo i pięknie. Do wykonania fryzury użyłam super oszczędnej i ekologicznej suszarki Remington D5720. Po mokrych włosach nie będzie śladu w kilka minut. Zobaczcie sami:

 

 

 

2. Druga propozycja na dziś, to elegancka i prosta fryzura w kilka minut. Kiedy koleżanka odrywa cię od pracy, pielęgnowania ogródka, gotowania obiadu lub codziennej czynności i proponuje kino „za chwilę” nie musimy wpadać w panikę. Dzięki prostownicy Remington Advanced Colour Protect w 5 minut zrobimy się na bóstwo i możemy iść śmiało podbijać kinowe sale. I nie tylko...

 

 

 

 

3. Ach te lata osiemdziesiąte!  Ostatnio zostałam zaproszona na disco w stylu lat 80-tych i w dodatku na wrotkach! Jak sobie poradziłam z fryzurą? Zapraszam do obejrzenia tutorialu. Zdradzę tylko, że użyłam karbownicy firmy Remington.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload